Політика безпеки ТОВ "ВЕСТ ГРУП УКРАЇНА"

Адміністрація сайту ВЕСТ ГРУП УКРАЇНА гарантує забезпечення абсолютної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.

Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеному інформаційній базі.

Наш сайт забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, інформація про клієнта буде використана виключно для виконання надійшло замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні лише для того, щоб наші менеджери змогли зв'язатися з Вами по телефону, а служба доставки - доставити замовлений Вами продукт у необхідне місце в строк.

Крім усього цього, зареєструвавшись у нас, Ви будете вкурсе всіх новинок нашого магазину: нових надходжень товару, розпродажів, особливих програм, знижок і бонусів.

Співробітники ВЕСТ ГРУП УКРАЇНА ніколи не вимагатимуть у Вас дані банківських карт або інші конфіденційні дані.

1. Деякі об'єкти, розміщені на сайті, є інтелектуальною власністю сайту ВЕСТ ГРУП УКРАЇНА. Використання таких об'єктів без дозволу адміністрації заборонено.

2. На сайті ВЕСТ ГРУП УКРАЇНА є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Ми не несемо відповідальність за відомості, публікуються на цих сайтах, і надаємо посилання на них тільки в цілях забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

3. Сайт ВЕСТ ГРУП УКРАЇНА гарантує, що отримана від Вас інформація ніколи і ні при яких умовах не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

4. У певних обставинах сайту ВЕСТ ГРУП УКРАЇНА може попросити Вас зареєструватися та надати особисту інформацію. Надана інформація буде використовуватися тільки при обробці замовлення на сайті ВЕСТ ГРУП УКРАЇНА або для надання користувачеві доступу до спеціальної інформації (відновлення даних до особистого кабінету).

5. Особисті відомості завжди можна змінити, оновити або видалити в розділі «Особистий кабінет».

6. Для того, щоб забезпечити Вас інформацією, сайт ВЕСТ ГРУП УКРАЇНА з Вашої згоди може надсилати на вказаний Вами при реєстрації адресу електронної пошти та мобільний телефон інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від підписки.

7. Як і багато інші сайти, Сайт ВЕСТ ГРУП УКРАЇНА використовує технологію cookie, з допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема, без цієї технології неможлива робота з кошиком.

8. Відомості на даному сайті мають виключно інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попередження.

9. Реєструючись на ВЕСТ ГРУП УКРАЇНА, Ви підтверджуєте свою згоду для використання Продавцем та /або уповноваженою особою Продавця Ваших персональних даних, в цілях, визначених Статутом Продавця, різними способами, в тому числі шляхом здійснення автоматизованого аналізу персональних даних, а також на їх передачу різними способами, без обмеження терміну дії.

Переведено сервисом «Яндекс.Переводчик»