Фільтр ФСГ Робикон для тонкого очищення газу

Фільтр ФСГ Робикон для тонкого очищення газу

На складі
500 грн.
Узнать цену
Фільтр ФСГ Робикон для тонкого очищення газу

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами


Фільтри ФСГ для тонкого очищення газу

Щоб забезпечити найвищу якість очищення природного газу від різних домішок, важливо використовувати фільтри ФСГ для тонкої очистки газу. Це дозволяє забезпечити необхідний захист приладів на газорозподільній станції (надалі ГРС), компресорних станцій (КС), безпосередньо підземних сховищ газу (ПСГ), пунктів газораспрределения та інших об'єктів газової системи від швидкого зносу.

Більш того, фільтри ФСГ сприяють ефективному захисту газового обладнання від похибок під час функціонування.

Професійними співробітниками компанії ТОВ НВФ «Робикон» з юридичною адресою в місті Українка (Київська область) був випробуваний, грамотно розроблений і впроваджений саме вітчизняний фільтр, який багато хто називає сепаратором газу ФСГ.

Подібні фільтри-сепаратори газового потоку ФСГ створюються і проводяться в абсолютній відповідності з вимогами технічних умов, які виражаються в абревіатурі ТУ У 29.1-32825921.001-2004 або в Україні ще є ДНАОП 0.00-1.07-94. Останній відноситься до «Правил будови і безпечної експлуатації, що працюють під певним тиском.

Фільтри–сепаратори газу ФСГ, призначені для ефективної тонкої очистки газу, встигли пройти на спеціальних об'єктах ПАТ «Укртрансгаз» у момент з 2003 по 2006 рр. успішну експлуатацію дослідно-промислового типу.

У зв'язку з проведеними випробуваннями, пристрої рекомендовані та дозволені до експлуатації та використання на території України. Ці апарати також сертифіковані в системі УкпСЕПРО, а також ГОСТ Р. Виготовляються за індивідуальними проектами і замовленнями.

Починаючи з 2003 року і закінчуючи 2013, згідно зі статистикою, фільтрами ФСГ встигли скористатися більше 960-ти об'єктів, як газорозподільних, так і газотранспортних систем у таких країнах, як Азербайджан, Україна, Росії, Білорусії, Молдова, Узбекистан, Грузія, Росія і Грузія.

Фільтри-сепаратори газового потоку ФСГ виробляються і виготовляються в 120 модифікаціях з умовними проходами, такими як DN-10, аж DN-500. Останні зазвичай розраховані на тиск максимального характеру у середовищі 0,6 МПа, або 6,3 МПа, 1,6 МПа, 10,0 Мпа, а також 8,0 або 16,0 Мпа.

Виробництво в серійному виконанні пристроїв не говорить про те, що моделі будуть всі однакові. Український виробник створює екземпляри з відмінними характеристиками корпусу, умовами патрубків як вихідного, так і вхідного типу.

Крім того, моделі можуть відрізнятися конструктивними особливостями корпусу, його пропускною здатністю, присутність додаткових функцій і навіть розрахунковим тиском.

Фільтри-сепаратори газу ФСБ комфортні в обслуговуванні, мають найвищу надійність і приводять до належного очищення газового потоку, що відповідають всім стандартам і вимогам, встановленим в Україні.

Прямим призначенням подібних пристроїв також вважається:

· Захист від швидкого зносу газових приладів;

· Звичайно, очищення практично будь-якого газоутворення від забруднень і інших небажаних домішок;

· Різних станцій, пов'язаних з потоком газу;

· очищення лічильників будь-якого типу;

· очищення скрапленого газу на блочних АЗС;

· регулювання тиску будь-якого типу;

· з допомогою такої фільтрації досягається краще управління і контроль за газовими системами.

Кожен примірник має захисним патентом як РФ, так і України. Також реалізується прилад під торговою маркою виробника ТОВ НВФ 'Робикон'.

Специфікація

Фільтр ФСГ Робикон для тонкого очищення газу
Модель:VM000035
Виробник

Відгуки (0)


Написати відгук

Теги ФСГ,ФГК,ФН,ФГ