Фільтр сепаратор фсг Робикон

Фільтр сепаратор фсг Робикон

На складі
500 грн.
Узнать цену
Фільтр сепаратор фсг Робикон

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами


Газові сепаратори ФСГ

Фільтри-сепаратори ФСГ відносяться до циклонному типу, а виробляються вітчизняним українським виробником ТОВ НВФ «Робикон».

Примірники повністю відповідають технічним умовам ТУ У 29.1-32825921.001-2004, а також НПАОП України 0.00-1.07-94. Остання абревіатура вказує на правила будови і самої експлуатації посудин, що працюють під тиском.

Корпус даних приладів циклонного виду, як правило, розрахований на максимальний тиск, таке як: 0,6: 1,6; 6,3, 8,0; 10Мпа.

Серія фільтрів-сепараторів SRC і SLC мають пряме призначення – вони підходять для попередньої і грубого очищення середовища. Зазвичай це неагресивні, природні гази, а також повітря, газоповітряні суміші.

Обладнання також відповідає за очищення середовища від парів, повітря, крапель вологи і інших механічних забруднень. Проводиться зі спеціальним умовним проходом патрубків, що має DN 25-300 мм

Існують і пиловловлювачі ФСГ лінійки RSC-M, які відповідають за попередню очистку глибокого характеру природних газових утворень, попутного нафтового газу з чималим вмістом рідин (води, конденсат і так далі).

Прилад справляється з механічними домішками в промислового типу установці газу до транспортних засобів, на нафтопереробних підприємствах, газотранспортних магістралях, у підземних сховищах.

Якщо брати до уваги пиловловлювачі з серії «RSC-М», що розташовує двома ступенями системи сепарації та очищення робочого середовища. Перша сходинка належить до попередньої очищення частинками розміром 200-500 мкм), друга 100-150 мкм. остаточне – за допомогою часток у 5-50 мкм. Останній етап залежить від встановленого фільтроелемента.

Сфера застосування приладу:

  • для очищення газу;
  • у складі блоків безпосередньо на ГРП;
  • газоконденсатних свердловин;
  • ПСГ;
  • АГНКС;
  • інших об'єктів і установок.

Специфікація

Фільтр сепаратор фсг Робикон
Модель:VM000036
Виробник

Відгуки (0)


Написати відгук

Теги ФСГ,ФГК,ФН,ФГ