Спеціальні фільтри Робикон

Спеціальні фільтри Робикон

На складі
500 грн.
Узнать цену
Спеціальні фільтри Робикон

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами


Спеціальні фільтри

Компанія ТОВ 'НВФ 'Робикон' займається виготовленням сепаруючого та фільтруючого обладнання для різноманітних сфер виробничих потужностей нафтогазового комплексу.

Сепаратори і фільтри для газоподібних і рідких середовищ активно задіюються в нафтохімічної, газової, нафтової, нафтопереробної та інших промислових галузях.

Прилади діляться на горизонтальний і вертикальний різновиди. Вони зазвичай виготовляються з легованої і вуглецевої сталі. Нерідко обладнання створення під тиском робітничого характеру в 160 кгс/см2.

Виробництво сепаруючих і фільтруючих пристроїв проводиться як за індивідуальними проектами, так і згідно з типовим зразкам. Відповідає всім заповненим листах, що надаються замовникові на вимогу.

Смолоскипний сператор (надалі ФС) покликаний очищати повітря та неагресивні гази безпосередньо від краплинної рідини. Остання зазвичай утворюється на факельну колекторі, коли спрацьовують клапани запобіжного характеру, а також на продувках приладу, або трубопроводах.

Трифазний варіант сепаратора призначений для розділення газоподібних і рідких середовищ, що володіють однаковою питомою щільністю. Також відповідає за сепарацію нефтегазоводяных сумішей, дегазацію фази рідкого типу (газоконденсатной і нафтовий).

Газосепаратор ГС1 виконує функцію очищення як нафтового, так і попутного природного газу від будь-яких рідин в установках промислового виду підготовки газу до транспорту. Актуальний у тих же підземних сховищах і на нафто - і газопереробних підприємствах.

Дегазатор (сепаратор дегазирующий) – це пристрій, що розмежовує газоподібні і рідкі середовища з різною питомою щільністю, газоконденсатной і нафтової сумішшю, дегазації фази рідкого типу.

 

Специфікація

Спеціальні фільтри Робикон
Модель:VM000037
Виробник

Відгуки (0)


Написати відгук

Теги ФСГ,ФГК,ФН,ФГ