R/25 газовий регулятор Tartarini

R/25 газовий регулятор Tartarini

На складі
500 грн.
Узнать цену
R/25 газовий регулятор Tartarini

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами


R/25 регулятор газу (Pвых - 15 - 70 мбар)

Регулятор тиску газу Tartarini (Тартарини) R/25

Двоступеневі регулятори тиску Tartarini (Тартарини) R/25 призначені для побутового та промислового використання. Регулятори можуть встановлюватися в комунальних системах газопостачання і газових вузлах обліку.

Газовий регулятор 'Tartarini' R25 призначений для газу природного, штучного газу, повітря, пропану та інших газів, які не містять бензол у високій концентрації.

Регулятори R25 компактний, виготовлені з високоякісних матеріалів, що забезпечують високу точність регулювання, просто встановлюються і відрізняються високою надійністю пристроїв захисту. Безвідмовна робота гарантується в будь-якому положенні установки.

Крім того, регулятори Tartarini (Тартарини) R/25 можуть встановлюватися як поза приміщення (інтервал робочих температур від -40 до +60 ° C), так і в приміщенні, оскільки високочутливий пристрої захисту гарантують випуск газів в атмосферу у випадку аномально високого тиску.

Основні характеристики регулятора Tartarini R/25:

  • Внутрішній запобіжний клапан
  • Швидкодіючими клапан тиску підвищено
  • Швидкодіючими клапан зниженому тиску
  • Аварійний клапан швидкодіючими
  • Швидкодіючими клапан максимальної пропускної здатності
  • Ручний повернення у вихідне положення
  • Проста установка
  • Широкий діапазон застосування

Технічні характеристики газових регуляторів 'Tartarini' R 25

Вхідний тискдо 6 бар
Вихідний тиск15– 70 мбар
Температура навколишнього середовища- 40°С до + 80°С
Вхідне з'єднаннярізьбове 3/4'
Вихідна сполукарізьбове 1 1/4'
Газотвод10 мм
Матеріали:
- корпуслитий під тиском сплав Zn + Al + Mg
- з'єднаннялатунь
- ущільненнянітрил бутилова гума (NBR)
- мембранатканина просочена нітрил бутиловою гумою

* діапазон забезпечується набором пружин кожна пружина має свої межі параметри (див. табл. нижче)

Пружини для газових регуляторів Tartarini R/25

ДіапазонкодПЗКміпПЗКмах
15 -2302912508 - 1240 - 130
20 - 27027022011-34 
27 - 400282430  

 

 

Габаритні розміри регулятора тиску газу R25

 

 

Функціонування регулятора Tartarini R25:

Газ під робочим тиском (макс. 6 бар) спочатку потрапляє у впускний патрубок, а потім через фільтр проходить в першу щабель, де тиск знижується до 0,2 бар. Потім газ передається на другу сходинку, де тиск знижується до необхідного значення.

Регулятор першої ступені складається з мембрани (D1), пружини (M1) і клапана (O1). Газ проходить через тримач фланця (P) і потім в камеру (A1) при зниженому тиску. Ступінь зниження встановлюється заздалегідь у залежності від навантаження пружини (M1) і зазвичай становить 0,2 бар.

Регулятор другого ступеня складається з мембрани (D2), пружини (M2) і клапана (O2). Газ в камері (A1) переходить в камеру (A2) і потім на споживання. Тиск на випуску регулюється за допомогою кільцевої гайки (G).
Хід клапана обмежується упором клапана (F), обмежуючи максимальну пропускну здатність регулятора. Якщо споживання газу перевищує максимальну пропускну здатність регулятора, тиск на випуск падає, активуючи швидкодіючий клапан зниженого тиску. Регулятори можуть мати різну пропускну здатність; значення відповідають наступного колірному коду:

25 нм3/годЧОРНИЙСтандартне виконання
10 нм3/годСИНІЙНа замовлення
6 нм3/годЗЕЛЕНИЙНа замовлення

Збільшення тиску на випуску через пошкодження ущільнення в закритому положенні викликає відкриття запобіжного клапана (Vs) з випуском газ в атмосферу.
Запобіжний клапан також використовується для компенсації збільшення тиску із-за нагріву від сонця в регуляторах, встановлених в домашніх системах газопостачання поза приміщенням при нульовій витраті.
Граничне значення запобіжного клапана, яке зазвичай на 10 мбар вище тиску на випуску, не регулюється, так як залежить від навантаження пружини (Ms).
У разі необхідності нестандартного порогового значення, його слід вказати при замовленні.
Регулятори також можуть поставлятися без запобіжних клапанів.

РЕГУЛЮВАННЯ
Щоб збільшити тиск на випуску, поверніть регулювальний гвинт (G) за годинниковою стрілкою, щоб зменшити – проти годинникової стрілки. Перевірте тиск за допомогою еталонного манометра з відповідною шкалою або за допомогою водомірної колонки.
Спрацьовування швидкодіючого клапана підвищеного тиску може регулюватися за допомогою кільцевої гайки (Gb). Швидкодіючий клапан зниженого тиску не
регулюється.
Регулятори випробувані і відрегульовані на заводі згідно значень, відображеним на табличці основних технічних даних, які були вказані при замовленні.

ПРИСТРОЇ ЗАХИСТУ
Тиск на випуску в камері (A2) передається в камеру (Ab). Рухома деталь (E) утримується пружиною підвищеного тиску (M3) і випускним тиском, які
протистоять дії пружини зниженого тиску (M4). При цих умовах кульки (S1) міцно утримують шток (T), який в свою чергу через кульки (S2), перешкоджає
обертання вала (B). І нарешті, вал (B) утримує тарілку швидкодіючого клапана (Ob) у відкритому положенні за допомогою відповідного кулачка. Підвищення або зниження тиску на випуск вище або нижче допустимих значень викликає зміщення рухомої деталі, відпускаючи кульки (S1) і потім вал (B) таким чином, що клапан (Ob) закривається під тиском пружини (Mb).
Граничне значення підвищеного тиску регулюється за допомогою кільцевої гайки (Gb).
Граничне значення мінімального тиску не регулюється.

 

Специфікація

R/25 газовий регулятор Tartarini
Модель:R/25
ВиробникTARTARINI, FRANCEL (Италия)
Основные параметры
Пропускная способность: 25 м3/ч
Входное давление:до 0,6 МПа
Диаметр подключения:20/32 мм
Выходное давление: 7 кПа

Відгуки (0)


Написати відгук

Теги регулятор,газу,r/25,регулятори тиску