В25 Т коректор об'єму газу

Купити Коректор газу В25 Т від ТМ В25 (Україна)

В25 Т коректор об'єму газу

На складі
500 грн.
Узнать цену
В25 Т коректор об'єму газу

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами


Коректор газу В25 Т

В25 Т коректор об'єму газу

Коректор об'єму газу В25 Т призначений для використання в промисловості. Перетворює обсяг газу, виміряний лічильником з імпульсним виходом (у тому числі типу «сухий контакт»), в обсяг при стандартних умовах з урахуванням діючих робочих температури і хімічного складу газу згідно ГОСТ 30319.2-96. Коректор може застосовуватися при обліку газу, в тому числі комерційному, на газорозподільних пунктах, промислових об'єктах, об'єктах енергетики та комунального господарства. Коректор може застосовуватися в складі автоматизованих систем обліку газу.

Накопичує масиви даних годинних, добових і місячних інтервалів часу, а також робочих корекцій і аварійних подій. Зчитування накопиченої архівної інформації через приладовий кабельний і інфрачервоний оптичний інтерфейси на комп'ютер або адаптер. Приладовий інтерфейс забезпечує одночасне підключення до двадцяти коректорів та передачу інформації по кабелю на відстань до 2500 м. Реалізована зв'язок за телефонним і GSM модемів, каналу інтернет. Реалізовано програмний комплекс мережевого автоматичного збору даних. Можливість безпосередньої роздруківки звітів на принтері реалізована за допомогою адаптера В25А. Обчислення об'єму газу за методами NX–19mod, GERG–91mod, ВУС AGA8–92DC. Автоматичний перехід на зимовий і літній час. Режим відкладеного до призначеного часу введення параметрів газу: дозволяє автоматично синхронізувати зміна параметрів у групі коректорів.

До складу коректора В25 Т входять: обчислювач, датчик температури, а також як додаткові опції: сервісний адаптер В25А – далі за текстом адаптер-перехідник RS232 (або перехідник USB) зв'язку з комп'ютером, телефонним модемом, GSM модемом, перехідник GPRS зв'язку з мережею Інтернет за допомогою протоколу GSM/GPRS – далі за текстом перехідник, кабельний розгалужувач – далі за текстом розгалужувач, приладовий бокс, адаптер електричної мережі.

Обчислювач виконаний у відповідності з ГОСТ 22782.0, ГОСТ 22782.5, має маркування вибухозахисту «0ЕхіаІІСТ6 Х» і може застосовуватися у вибухонебезпечних зонах згідно гол. 4 ДНАОП 0.00-1.32-01 «Правила будови електроустановок. Електрообладнання спеціальних установок» та інших документів, що регламентують застосування електрообладнання у вибухонебезпечних зонах. Обчислювач укомплектований датчиками температури і тиску, що задовольняють п. 4.6.24 ДНАОП 0.00-1.32-01 «Правила будови електроустановок. Електрообладнання спеціальних установок».

Адаптери В25А, що підключаються до обчислювача коректорів В25 Т через інфрачервоний оптичний інтерфейс або приладовий інтерфейс, виконані у відповідності з ГОСТ 22782.0, ГОСТ 22782.5, мають маркування вибухозахисту «0ЕхіаІІСТ6 Х» і можуть застосовуватися у вибухонебезпечних зонах згідно гол. 4 ДНАОП 0.00-1.32-01 «Правила будови електроустановок. Електрообладнання спеціальних установок» та інших документів, що регламентують застосування електрообладнання у вибухонебезпечних зонах. У вибухонебезпечній зоні адаптер забезпечує знімання інформації і накопичення по інфрачервоному (IRDA) і приборному інтерфейсах з коректорів В25 Т, а також функцію підключеного до приборному інтерфейсу виносного індикатора коректорів В25 Т. За межами зони адаптер реалізує ті ж функції, а також друк відомостей обліку на принтері і передачу інформації на комп'ютер за IRDA і інтерфейсів RS232.

Перехідники RS232 (USB, GPRS) зв'язку з комп'ютером, телефонним модемом, GSM модемом коректорів В25 Т виконані у відповідності з ГОСТ 22782.5, мають маркування вибухозахисту «ЕхіаІІС в комплекті В25 Т» і призначені для установки за межами вибухонебезпечних зон. Перехідники реалізують зв'язок приладового інтерфейсу коректорів з інтерфейсом RS232 (USB) і мережею інтернет.

Подовження і розгалуження інтерфейсних кабелів коректорів здійснюється з допомогою кабельних пристроїв. Кабельні розгалужувачі задовольняють п. 4.6.24 ДНАОП 0.00-1.32-01 «Правила будови електроустановок. Електрообладнання спеціальних установок».

Приладовий бокс призначений для установки обчислювача коректора В25 Т з метою захисту від несприятливих погодних умов: пилу, дощу і снігу. Приладовий бокс задовольняє п. 4.6.24 ДНАОП 0.00-1.32-01 «Правила будови електроустановок. Електрообладнання спеціальних установок».

Адаптер електричної мережі підключається до мережі змінного або постійного струму і призначений для підігріву обчислювача коректора з метою розширення робочого діапазону температури навколишнього повітря коректора від мінус 60 0С. Виконаний у відповідності з ГОСТ 22782.5, має маркування вибухозахисту «ЕхіаІІС в комплекті В25 Т» і призначений для установки за межами вибухонебезпечних зон. Вихідне живлення адаптера допомогою двопровідного кабелю з провідників перетином не менше 0,2 мм2 і довжиною до 100 м підключається через клемну коробку до одного вычислителю.

Примітка: знак «Х» у маркуванні вибухозахисту обчислювачів і адаптерів коректорів В25 Т вказує на спеціальні умови їх безпечного застосування, які полягають у наступному:

 • до обчислювача можуть підключатися входять в комплект поставки датчики температури, кабельні розгалужувачі, що задовольняють вимогам п. 4.6.24 ПУЕ ЕСУ, п. 7.3.72 ПУЕ,
 • заміна літієвих батарей обчислювачів і адаптерів повинна проводитися за межами вибухонебезпечних зон; допускається заміна батарей у вибухонебезпечній зоні тільки обчислювачів і адаптерів, укомплектованих батарейним відсіком,
 • в інформаційну мережу можуть включатися одночасно не більше 20 обчислювачів,
 • у вибухонебезпечній зоні адаптери можуть підключатися до обчислювача через інфрачервоний оптичний інтерфейс або при відключеному перехіднику – через приладовий інтерфейс,
 • адаптери, розташовані поза вибухонебезпечною зони, можуть підключатися до обчислювача у вибухонебезпечній зоні через приладовий інтерфейс за умови відключення від адаптера комп'ютера (принтера),
 • підключення адаптерів до персонального комп'ютера (принтера) повинно проводитися поза межами вибухонебезпечних зон при відключеному приладовому інтерфейсі від пристроїв та кабелів у вибухонебезпечній зоні.

Технічні дані коректора В25 Т

Коректор забезпечує вимірювання та індикацію:

 • температури (До, 0С),
 • обсяг газу в робочих умовах (м3),
 • об'єм газу за стандартних умов (м3) при абсолютному тиску 0,101325 МПа і температурі 20 0С,
 • обсяг газу в робочих умовах в аварійних ситуаціях (м3),
 • об'єм газу при стандартних умовах в аварійних ситуаціях (м3),
 • витрати газу при стандартних умовах (м3/год),
 • витрати газу в робочих умовах (м3/год),
 • температури газу (До, 0С),
 • коефіцієнта корекції і коефіцієнта стисливості газу,
 • часу роботи, поточного часу і дати,
 • максимальної та мінімальної теплоти згоряння газу (МДж/м3),
 • системних параметрів.

Вимірювання температури газу: Використовується термоперетворювач опору з характеристикою Pt 1000 з чьотирьох схемою підключення. Діапазон вимірювання – мінус 40...+70 0С (230...340 До). Межа допустимої абсолютної похибки вимірювання – 0,1 0С.

Розрахунок коефіцієнта стисливості: відносна похибка обчислень не перевищує 0,01%.

Підключений лічильник газу: Вихід – імпульсний з частотою проходження імпульсів до 5 Гц (типу «сухий контакт») або до 1000 Гц (імпульси напруги). Ціна одиниці імпульсу лічильника газу може бути в межах 0,0005...1000 /м3/імп.

Системні параметри коректора В25 Т:

Коректор накопичує архівну інформацію про середніх і накопичених значеннях вимірюваних параметрів (температури, об'єму газу в робочих і при стандартних умовах) за добу, години. Також формується архів подій, аварійних та робочих, де містяться дані про помилки в роботі коректора, про внесення змін до системні параметри, коригування поточного часу, зміни складу газу. Обсяг добового архіву вимірюваних параметрів складає 2 роки, вартового – 90 діб, подій – 6000 записів, місячний архів – 60 записів. Добові архіви формуються з урахуванням заданого контрактного години. Є можливість виведення на індикатор обсягу газу, накопиченого за поточні і будь-які з попередніх 89 діб.

Коректор В25 Т призначений для безперервної роботи. Вбудована батарея живлення забезпечує працездатність строком до дванадцяти років. Забезпечуються необхідні параметри через п'ять хвилин після встановлення коректора. Індикатор вмикається після натискання на будь-яку з кнопок і вимикається через 30 секунд після останнього натискання. Максимальний термін служби батареї 12 років забезпечується для одноканального виконання коректора в нормальних умовах експлуатації (навколишня температура 20 0С) при: циклі опитування датчиків 30 с, методі обчислень NX-19mod або GERG-91mod та щоденній роботі з індикатором в межах 5 хвилин. При цьому досягнутий рівень споживання струму батареї можна порівняти із струмом саморозряду, і час роботи батареї визначається терміном її зберігання. Рекомендується вибір мтода GERG-91mod, характеризується порівняно з NX-19mod меншою методичною похибкою. Використання температурного коректора рекомендується для газопроводів з фіксованим або низьким рівнем тиску. При зниженні циклу опитування датчиків енергоспоживання від батареї пропорційно зростає. Вибір методу обчислень ВУС AGA8-92DC вимагає використання інформації з 18 компонентів хімічного складу газу і збільшує енергоспоживання приблизно в шість разів. Двоканальне виконання коректора В25 Т також збільшує споживання енергії: енергоспоживання приблизно дорівнює 90% суми споживання кожного каналу (модуля), пропорційно знижує термін служби батареї живлення. Відхилення навколишнього середовища обчислювача від нормальних умов знижує термін служби батареї. За даними виробника літієвої батареї ємність батареї падає на 50% при зниженні температури до -30 0С. Тому для умов тривалого використання коректора в екстремальних умовах експлуатації, а також резервування живлення і спрощення процедури заміни батарей є батарейний відсік.

Батарейний відсік (опція) є зовнішнім, тобто розташований в окремому від обчислювача корпусі, пов'язаний з обчислювачем неразъемным кабелем довжиною 20 см і містить додаткову батарею, дублюючу основну, розташовану в вычислителе. При наявності свіжої батареї у відсіку споживання енергії здійснюється від неї, а основна батарея знаходиться в резерві. Після розряду батареї у відсіку або її відсутності обчислювач переключається на основну батарею. Операція заміни батареї у відсіку не представляє труднощів і не вимагає спеціальних підготовчих операцій або присутності представників контролюючих організацій.

Комп'ютер забезпечує: зчитування архівної інформації та формування баз даних, друк звітних документів, функцію віддаленого індикатора, зв'язок з коректорами, режими повірки та завдання системних параметрів і установок, функції диспетчеризації.

Адаптер В25А забезпечує: зчитування архівної інформації, накопичення і перенесення на комп'ютер, друк звітних документів, функцію віддаленого індикатора одного або декількох коректорів В25 Т (до двадцяти).

Обчислювач коректора зберігає свої характеристики в межах норм при температурі навколишнього повітря від мінус 30 (опція від мінус 60 до +60 0С, атмосферному тиску від 66 до 106,7 кПа, відносній вологості до 95 % при температурі 35 0С без конденсації вологи.

Коректор В25 Т є електро - і пожежобезпечним пристроєм. Виконання має маркування вибухозахисту 0ExiaIICT6 (ExiaIICT6 по ГОСТ Р 51330.10). Ступінь пиловологозахисту (тільки при підключених роз'ємах) – IP65. Міцність електричної ізоляції: приладового інтерфейсу обчислювача – 500 В, приладового інтерфейси перехідник RS232 (USB, GPRS) – 1500 У.

Стійкість до дії синусоїдальних вібрацій високої частоти по групі V1 ГОСТ 12997. Середнє напрацювання на відмову і середній повний термін служби не менше 12 років. Маса обчислювача не більше 0,5 кг, габаритні розміри не перевищують 135х125х42 мм.

Специфікація

В25 Т коректор об'єму газу
Модель:12664
ВиробникВ25 (Украина)
Основные параметры
Коррекция:по температуре

Відгуки (0)


Написати відгук

Теги коректор,газу,в25,коректори,обсягу