Флоутек-ТМ-3-4 газовий коректор

Флоутек-ТМ-3-4 газовий коректор

На складі
500 грн.
Узнать цену
Флоутек-ТМ-3-4 газовий коректор

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами


Комплекс вимірювально-керуючий 'ФЛОУТЭК-ТМ-3-4'

Комплекс вимірювально-керуючої «ФЛОУТЭК-3-4» проводиться на основі певного перетворювача-коректора. Останній зазвичай відповідає за комерційний облік газу, або ж неагресивних рідин, а також газоконденсату, горючих газів природних газів і водного ресурсу завдяки вимірювання обсягів умовного характеру і витрати потоку, що протікає через трубопровід.

Обсяг і витрата протікає по трубах середовища визначаться завдяки імпульсам електричного характеру, що надходять від витратоміра-лічильника, також від турбінного та ротаційного типу.

Комплекс до категорії мінікомплексів, до складу якого включено перетворювач-коректор «ПК-2». Останній здатний об'єднати в єдиній конструкції обчислювальні та вимірювальні перетворювачі тиску, а також температури.

Комплекс здатний забезпечити можливість:

 • злагодженої роботи з газовим автоматичним хроматографом потокового типу, який активно використовує під час розрахунків об'ємного характеру відомостей про поточний стан газу;
 • обміну даними ПЕОМ самого вищого рівня безпосередньо за комуникатируемому каналу, для якого спеціально виділяється лини двопровідного типу, а також чьотирьох для гучномовного зв'язку. Також є можливість спокійно передавати дані по радіоканалу з використанням наявних систем GSM, транкінгового та супутникового радіозв'язку;
 • воводить саме на друк місячних і навіть добових звітів, за запитом користувача;

Найчастіше комплекс використовується навіть у вибухонебезпечних зонах, де є висока ймовірність утворення горючих сумішей. Експлуатація приладу проводиться при таких температурах. Як мінус 40 градусів Цельсія, так і плюс 60 °С.

Бажано здійснення періодичної перевірки апарату раз в 12 місяців. Ще одна примітна деталь – комплекс був внесений до єдиного Державного реєстру безпосередньо вимірювального обладнання до застосування в Україні. Значиться під реєстраційним номером У1446-01. Якщо це стосується Російської Федерації – №22948-02, ну і так далі.

Виробництво комплексу здійснюється по всім технічним ТУ У 33.3-22192141-0003-2001.

Основні технічні дані:

1. Існують максимальні межі похибки пристрою під час вимірювань масової витрати, так і об'єму середовища – це ±0,3 до ±0,8 %. Все залежить від похибок, наявних у вимірювачів тиску та температури середовища.

2. Допустимі межі похибки пристрій від верхньої межі вимірювань тиску – ±0,075; або ±0,10; або ±0,15 або ±0,25 %.

3. Допускаючи абсолютна похибка комплексу під час виявлення точних температур зазвичай становить ±0,1 °С (без урахування похибки термоперетворювача), або ±0,5 °С, ±0,75 °С, коли потрібно врахувати похибку того ж термоперетворювача.

4. Максимальний поріг відносної похибки приладу при обробці вхідних сигналів і визначення показників середовища зазвичай становить ±0,02 %.

5. За замовленням комплекс здатний забезпечити установку саме верхніх меж вимірювань виключно надлишкового тиску дипазоном від 160 кПа до 16 МПа;

6. Вимір температурного режиму здійснюється від мінус 40 до плюс 100 градусів Цельсія.

7. Максимум, скільки перетворювач-коректор здатний зберігати записи – 6 при добових показниках, і за 2 місяці – при вартових.

8. Комплекс готовий забезпечити шанс взаємодії з оператором шляхом ПЕОМ. Система подлючается до самого перетворювача-корректорупо зв'язку, де є послідовний інтерфейс зі швидкістю від 300 і аж до 38 400 біт/ в секунду.

Лічильник, який є невід'ємною частиною комплексу, або ж працює в тандемі з них володіє основними властивостями:

 • Сигнали на виході зазвичай відповідають типовим сигналами «магнітне поле», або «сухий», «низьковольтний» контакти потенційного сигналу при певній частоті його надходження до 5000 Гц;
 • Кількість номінального характеру імпульсів на 1м3 безпосередньо середовища 1000, 100, 0,1, 1;
 • Межі допустимої щодо похибки від ±1,0%;

Електричне живлення приладу проводиться від наявної мережі змінного струму під такою напругою як 160-250 В і безпосередній частотою (50±1) Гц. Комплекс також має резервним джерелом від акумулятора з номінальною напругою 12 В, що забезпечує збереження вимірювальних даних та нормальну функцію пристрою протягом не більше 100 годин;

Споживана потужність комплексом зазвичай не вище:

 • Від змінного струму частота 50 Гц-14 ВА, а також 220 В;
 • Під час автономного живлення безпосередньо від акумулятора номінальною напругою 12 В, аж до 1,7 Вт;

У середньому експлуатаційний термін приладу може досягати від 140 років. Фірма надає можливість гарантійного обслуговування комплексу «Флоутэк-ТМ-3-4» протягом двох років. Сервісне обсаживание виробником забезпечується протягом всього часу служби комплексу.

Комплекс автономного електроживлення на базі електрогенератора газодинамічного типу, що має пряме призначення – обладнання інструментами контролю та управління обладнання ГРП, коли з яких-небудь причин немає центрального електропостачання.

Даний комплекс оснащує ГРП електромережу, надаючи наступні можливості:

 • контроль за витратою газу дистанційно;
 • сигналізує, коли відчиняються двері об'єкта;
 • отримання необхідних відомостей про наявність тиску в певний період часу.

Специфікація

Флоутек-ТМ-3-4 газовий коректор
Модель:VM000031
Виробник

Відгуки (0)


Написати відгук

Теги Коректор,Вега 1.01,Флоутек-ТМ