MC-IMOD-VEGA-3 (20Вт) модуль зв'язку

Купити Модуль зв'язку MC-IMOD-VEGA-3 від ТМ

MC-IMOD-VEGA-3 (20Вт) модуль зв'язку

На складі
500 грн.
Узнать цену
MC-IMOD-VEGA-3 (20Вт) модуль зв'язку

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами


Модуль зв'язку MC-IMOD-VEGA-3

Модуль зв'язку для обліку газу МС-iMod-Vega-3, яка успішно зчитує з коректорів ВЕГА, КПЛГ, а також з вимірювальних КВ-комплексів. Здійснюється GPRS про наявність тих чи інших витрат газового потоку.

Апарат передає точну інформацію про параметри та витрати газу на головне управління всіма системи без яких-небудь збоїв. Пристрій чудово працює з такими програмами, як комплекс VEGA.

Модуль відповідає за вільну передачу інформації про витрату газового потоку до головного сервера наявних відомостей. Не менш важливо, що апарат відмінно працює з зовнішніми пристроями подібно до комп'ютера, модема, принтера та інших.

Модуль проводиться в якості настінного приладу, де кожна частина розташована в боксі. В останньому присутній кришка, завдяки якій цей бокс запросто закривається на замок.

Модуль вільно передає отримані дані на встановлену електронну пошту сервісу підприємства, працює з наявними опитувальний лист програмами, обов'язково підтримує протокол відповідних коректорів.

Схема підключення приладу не передбачає складних рухів, але певних знань «так». Перед установкою, як правило перевіряється цілісність упаковки і корпусу пристрою. Потім дотримується всі послідовність етапів її установки.

Прилад абсолютно безпечний, якщо правильно її встановити. Головне, щоб всі кабелі приладу ізолювати, щоб надалі нічого не закоротило.

Специфікація

MC-IMOD-VEGA-3 (20Вт) модуль зв'язку
Модель:MC-IMOD-VEGA-3
ВиробникВЕГА (Украина)

Відгуки (0)


Написати відгук

Теги модуль зв'язку mc-imod-vega-3,доолнительное,обладнання