Газорегуляторні пункти (ГРП, ШРП, ГРПШ, ГРПБ)

Каталог товаров

Газорегуляторний пункт шафовий - ГРПШ з регуляторами тиску газу РДНК-400
500 грн.
Тип 2 линии редуцирования :: Регулятор давления газа РДНК-400 :: Пропускная способность: 300 м³/ч :: Входное давление: до 0,6 МПа :: Выходное давление: 2 КПа-5 КПа 
Газорегуляторний пункт шафовий - ГРПШ з регуляторами тиску газу РДУК-50
500 грн.
Тип 2 линии редуцирования :: Регулятор давления газа РДУК-2Н-50 :: Пропускная способность: 6000 м³/ч :: Входное давление: до 1,2 МПа :: Выходное давление: 1,5 КПа-60 КПа 
Газорегуляторний пункт шафовий - ГРПШ з регулятором тиску газу РДУК-50
500 грн.
Тип 1 линия редуцирования+байпас :: Регулятор давления газа РДУК-2В-50 :: Пропускная способность: 6000 м³/ч :: Входное давление: до 1,2 МПа :: Выходное давление: 60 КПа-600 КПа 
Газорегуляторний пункт шафовий - ГРПШ з регуляторами тиску газу РДУК-100
500 грн.
Тип 2 линии редуцирования :: Регулятор давления газа РДУК-2Н-100 :: Пропускная способность: 24500 м³/ч :: Входное давление: до 1,2 МПа :: Выходное давление: 1,5 КПа-60 КПа 
Шафовий газорегуляторний пункт - ШРП з регулятором тиску газу Itron RBI 1722 DN20
500 грн.
Тип 1 линия редуцирования+байпас :: Регулятор давления газа RBI 1722 DN20 :: Пропускная способность: 70*(Рвх/2) м³/ч :: Входное давление: 0,5-16 бар :: Выходное давление: 0,1-1,3 бар 
Газорегуляторний пункт шафовий - ГРПШ з регулятором тиску газу Itron RBE 4012 DN40
500 грн.
Тип 1 линия редуцирования+байпас :: Регулятор давления газа RBE 4012 DN40 :: Пропускная способность: 1200*(Рвх/2) м³/ч :: Входное давление: 0,35-16 бар :: Выходное давление: 10-240 мБар 

Газорегуляторний пункт: призначення та види обладнання

Газорегуляторна установка або газове обладнання ГРУ – обов'язковий елемент котелень, що працюють на газу. Він необхідний для створення безпечних та надійних умов роботи обладнання та може бути виконаний у різних формах конструкції. Вибір установок проводять з урахуванням специфіки їх подальшої експлуатації та вимог до параметрів оснащення.

Навіщо потрібне газорегуляторне обладнання

Газорегуляторні установки (ГРУ) - пристрої, що дозволяють вирішити комплекс завдань, включаючи:

  • додаткове очищення газу від забруднень механічного характеру;
  • зниження тиску після виходу з газорозподільної станції;
  • підтримка газового тиску на певному рівні;
  • безперервне подання ресурсів споживачам з мінімізацією ризиків аварій.

ГРП, ГРУ, ШРП - усе це різновиду однієї й тієї устаткування, що відрізняються конструктивно і використовувані на вирішення подібних завдань. У більшості випадків вибір пристрою залежить від розміру надлишкового тиску. Це можуть бути ГРП різного рівня тиску, центральні чи об'єктові моделі.

Газовий розподільчий пункт: види та особливості

Класифікацію оснащення проводять за кількома критеріями. Один із найважливіших – за вихідним тиском. Розрізняють установки низького, середнього та високого рівня. За кількістю рівнів зниження тиску пристрої класифікуються на пункти однієї та великої кількості щаблів. Ще одна відмінність - у кількості ліній редукування (одно-і багатониткові пристрої). У разі багатониткових модифікацій конструкція включає кілька об'єднаних ГРП. Зі збільшенням кількості елементів у мережі підвищується і надійність системи. Блоковий газорегуляторний пункт (ГРП) – популярне та ефективне рішення для об'єктів з високим споживанням газу.

Враховуючи схему постачання об'єкта газом виробники розробляють тупикові та закільцьовані пристрої. Ще один критерій класифікації – наявність або відсутність резервної лінії редукування. Відрізняються такі моделі від багатониткових відсутністю роботи "запасний" нитки при функціонуванні основної. Вона включається лише у випадку аварійного виходу з робочого стану (вимкнення) головної лінії подачі газу.

Незалежно від типу системи при її монтажі повинні дотримуватися певних вимог та норм. Так, для розміщення пунктів використовуються одноповерхові будівлі, що не мають горищних перекриттів і з опаленням, що діє. Вхідний отвір повинен мати ширину не менше 0,8 м, при цьому двері відчиняються виключно назовні. Серед важливих вимог – наявність припливно-витяжної вентиляції, підтримка температури не менше +5 градусів за Цельсієм, наявність безпечного освітлення. Об'єкт необхідно обладнати окремою системою захисту від блискавок, а також - вхідними та вихідними пристроями, що відключають. Для розподілу внутрішніх приміщень встановлюються герметичні перегородки. Для контролю тиску, температури, відчинення дверей, електроживлення та інших функцій обов'язково здійснити підключення сучасної системи телеметрії.

Газорегуляторний пункт шафового типу (ГРПШ)

Серед широко затребуваних модифікацій установок варто відзначити газове обладнання ГРПШ – газорегуляторні пункти шафні. Вони виробляються у вигляді міцної шафи з металу та розміщуються на надійних вогнетривких опорах. При низькому тиску (до 0,6 МПа) шафа ГРПШ може бути зафіксована на жаростійкій стіні будівлі. На відміну від класичних ГРП, шафовий розподільний пункт має компактні розміри і не оснащується телеметричною системою. Сучасні шафові газорегуляторні пункти (ГРП) можуть бути встановлені для вирішення проблеми газопостачання об'єктів побутового, комунального, промислового типу. Як і класичні пункти, вузол редукування газу, поміщений у металеву шафу, може бути виконаний у різних з різним числом ліній редукування, з байпасом, з регуляторами тиску.

Купити можна встановлення будинкового чи промислового типу. Вартість ШРП безпосередньо залежить від особливостей конструкції обладнання.

В останні роки багато споживачів віддають перевагу саме такому виду агрегатів. Розміщення всіх комплектуючих у шафовій конструкції дозволяє скоротити місце, що витрачається на технічні цілі, захистити вміст шафи від зовнішніх негативних впливів, підвищити безпеку експлуатації агрегату. Монтажом та налаштуванням повинні займатися фахівці - тільки так ви отримаєте гарантію якості та надійності виконаних робіт.

Продаж та виробництво ГРП котельної в Україні

Якщо вас цікавить пункт редукування газу, ціна якого не завищена, а якість - гарантована, розгляньте пропозицію компанії Vest Group. Ми спеціалізуємося на розробці, виробництві, монтажі та налагодженні котелень та їх комплектуючих, у тому числі - газорозподільних систем. Замовити послугу можна в Києві та Київській області.користуючись зручним онлайн сервісом сайту або зателефонувавши нам. Для наших клієнтів – повна відповідність технічним умовам, індивідуальний підхід до вирішення кожного завдання, комплексне створення та обслуговування систем, гарантія на всі види пристроїв 12 місяців. Дізнатись детальну інформацію легко у консультантів компанії - всі контакти для зв'язку розміщені на сторінках сайту.