Будівництво котелень "під ключ" | Vest Group

Каталог товаров

Будівництво котелень. Котельня "під ключ"

Стаціонарні котельні - це котельні установки, розташовані в капітальній будівлі. По розташуванню такі котельні поділяються на окремо стоячі, прибудовані до існуючого будовою і вбудовані, тобто розташовані в окремому приміщенні побудованого будинку або споруди.

Спеціальних обмежень по потужності, параметрів і продуктивності стаціонарних котельныхнет, однак при проектуванні вбудованих або прибудованих котельних враховуються призначення та характеристики основної будівлі або споруди (житлове, адміністративне, виробниче, складське тощо).

Особливістю стаціонарних котельних є капітальний характер будівництва фундаментів і огороджувальних конструкцій (стіни, перегородки, покрівля). Монтаж таких конструкцій виконується безпосередньо на місці установки з дотриманням всіх норм і правил капітального будівництва. Будівництво стаціонарних котельних проводиться, як правило, тоді, коли неможлива встановлення блочно-модульної котельні, чи потрібно котельня великої потужності (понад 20,0 МВт).

Монтаж самого котельного обладнання проводиться в побудованому будинку (приміщенні) як окремими елементами, так і заздалегідь зібраними на майданчику виробника укрупненими блоками.

Vest Group виконує весь комплекс робіт по влаштуванню стаціонарних котельних від проектування до здачі «під ключ», в тому числі і будівництво самої будівлі котельні. Крім того, Vest Group здійснює капітальний ремонт і реконструкцію котелень в цілому та окремого устаткування зокрема. Обладнання та конструктивні особливості котельні підбираються і розраховуються виходячи з конкретних умов та особливостей експлуатації.

Будівництво стаціонарних котельних

Котельні можуть підрозділятися за способом відпускається тепла (водогрійні, парові, перегріта вода, термомаслянные), за призначенням (опалювальні, технологічні), за видом використаного палива (газові, дизельні, газодизельные, мазутні, газо-мазутні, твердопаливні), за варіантами виконання (блочно-модульні дахові, стаціонарні, прибудовані, вбудовані). Мета у котельних завжди одна – це вироблення тепла для подальшого його використання.

Стаціонарні котельні - будівлі стаціонарних котельних можуть бути виконані в стаціонарному та блочно-модульному виконанні. Стаціонарні будівлі і споруди можуть зводитися на майданчику Замовника з легковозводімих конструкцій типу «сендвіч», вони можуть бути як окремостоячим так і прибудованими.

Блочно-модульна котельня являє собою модульне будівля і поставляється на майданчик Замовника у вигляді блоків підвищеної заводської готовності. Стиковка в єдине ціле і під'єднання до мереж і комунікацій проводиться на підготовленому майданчику кваліфікованої монтажною бригадою Виконавця.

Будівля котельні збиране на будівельному майданчику Замовника з лекговозводимых конструкцій вимагає великих тимчасових витрат за безпосередньої присутності на будівельному майданчику Замовника монтажних бригад (час роботи монтажних бригад по збірці будівлі і повного монтажу внутрішнього обладнання котельні: монтаж котлів, трубопроводів, насосів, теплообмінників, КІПА і А, електрообладнання), ніж у випадку встановлення Блочно-модульної котельні.

Варіанти виконання будівель і споруд окремо стоячої котельні не нормуються і визначаються техніко-економічними розрахунками. Вибір поставити отдельностоящую або прибудовану котельню залежить від умов на конкретному підприємстві.

  • Стаціонарна котельня за способом відпускається тепла і призначенням може бути водогрійної (температура теплоносія (води) до 1150°С і вище 1150°С (перегріта вода)), паровий (насичена пара, перегріта пара, паровий котел), термомаслянной (диатермическое масло), по виду використовуваного палива котельня може працювати на газу (природний газ, зріджений газ), на дизельному паливі, на мазуті, мати два виду палива основний і резервний, або аварійний (газодизельные, газо-мазутні). Також паливом можуть служити різні види твердого палива (відходи деревини, вугілля тощо) і можливо різні види альтернативного палива.
  • Котельня на якій стоять котли, що використовують рідке паливо (мазут, диз. паливо, нафта різного виду, відпрацьоване масло тощо), повинні мати відповідні склади палива і установки підготовки даного палива до спалювання в котлі. В основному це зводиться до підігріву рідкого палива, щоб його можна було розпорошити в пальниках для повного спалювання в топці котла.
  • Котельня на якій стоять котли, що використовують тверде паливо (вугілля, торф, деревні відходи тощо), крім складів палива та підготовки його до спалювання, повинні мати цеху або установки золовидалення т. к. спалити повністю тверде паливо не вдається. Крім того, велику увагу треба приділяти очищення димових газів від продуктів згоряння, точніше сказати від продуктів неповного згоряння палива (сажі тощо).
  • В даний час котельні виготовляються з сучасним, якісним і високо надійним обладнанням, що забезпечує тривалу і безпечну експлуатацію, швидкість і зручність обслуговування. Обладнання проводиться як європейськими, так і російськими компаніями. У своїх котелень наша компанія здійснює установку котлів парових і водогрійних жаротрубних котлів провідних світових виробників, таких як: «ICI Caldaie» Італія, «Unical» Італія, «Loos» Німеччина, «Viessmann» Німеччина,« КОЛВІ» Україна, «ATON

 

Сучасні пальникові пристрої різних європейських виробників: «F. B. R.» Італія, «Cuenod»Франція, «Ecoflam» Італія, «Weishaupt» Німеччина, «Saacke» Німеччина, «Dreizler» Німеччина, «Cib Unigas» Італія.

Насосне та теплообмінне обладнання, системи автоматики та безпеки.

Все обладнання, що поставляється має сертифікати відповідності та дозволи на промислове застосування на території України.

Котельні, вироблені нашою компанією за бажанням Замовника, можуть бути виготовлені на роботу в автоматичному режимі і можуть експлуатуватися без постійної присутності обслуговуючого персоналу. Контроль за роботою котельної здійснюється безпосередньо автоматикою котельні (вся інформація виводиться на щит управління, встановлюваний в котельному приміщенні) плюс загальний аварійний сигнал або група сигналів передається на диспетчерський пульт, що знаходиться поза приміщенням котельної за допомогою телефонного, GSM або інтернет зв'язку.