Блокова модульна газова котельня автоматизована 192 кВт з котлами АТОН SAAB 96

Блокова модульна газова котельня автоматизована 192 кВт з котлами АТОН SAAB 96

На складі
500 грн.
Узнать цену
Блокова модульна газова котельня автоматизована 192 кВт з котлами АТОН SAAB 96

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами


Модульна котельня 192 кВт (0,2 МВт) на котлах SAAB-96 - добре зарекомендувала себе в опаленні та гарячому водопостачанні дитячих садків, шкіл, офісних приміщеннях, загальною площею близько 2000 м2. Котельна транспортабельна значно економить Ваші витрати, знижуючи в 2-8 разів експлуатаційні витрати на опалення за один опалювальний сезон порівняно з централізованим теплопостачанням, у 2-3 рази порівняно з проектуванням та будівництвом стаціонарної котельні.

Котельна установка 192 кВт з газовими котлами АТОН SAAB 96 - це альтернативне рішення стаціонарної котельні, яке значно скорочує Ваші фінансові витрати та час на проектування та будівництво котельні.

Котельна газова поставляється в заводській готовності, що не потребує постійної присутності обслуговуючого персоналу. Котельня БТК ATON SAAB 96XB комплектується всіма необхідними запобіжними пристроями та арматурою відповідно до чинних нормативів України, забезпечуючи повну безпеку обслуговування.

Комплектація котельні модульної 192 (200) кВт на котлах Атон SAAB-96:

  • Котел газовий Aton Saab-96XB – 2 шт.;
  • Система пом'якшення води;
  • Насос циркуляційний;
  • Насос системи підживлення;
  • Бак запасу води;
  • Гідрострілка;
  • Арматура та трубопроводи;
  • Система автоматизації;
  • Теплолічильник;
  • Інше допоміжне обладнання та матеріали всередині котельні.

Опис та характеристики газового котла Aton Saab 96XB:

Котли дуже добре підходять для старих систем опалення, оскільки мають теплообмінник із великим об'ємом води. Це дозволяє котлам SAAB-96XB бути менш чутливим до бруду, який збирається в системі опалення роками.

Автоматика регулювання та безпеки Honeywell на котлах газових Aton Saab 96XB з двома газовими клапанами дозволяє підтримувати температуру в заданих межах, а також роботу модульної котельні без присутності персоналу. При підключенні до автоматики турбоприставки Вам не знадобиться встановлення довгих димохідних труб, що значно зменшить витрати.

Для підбору та замовлення газової котельні на котлах Aton Saab 96 Ви можете завантажити опитувальний лист ТУТ, а також отримати консультацію з технічних питань у спеціалістів за телефоном: +38 (097) 375-76-48, +38 (099) 410-68-28

Автор: Вест Груп Україна

Специфікація

Блокова модульна газова котельня автоматизована 192 кВт з котлами АТОН SAAB 96
Модель:БМК 192 кВт
ВиробникVEST GROUP (Украина)
Основные параметры
Максимальная мощность, кВт:200
Вид топлива:природный газ

Відгуки (0)


Написати відгук