Лічильники витрати тепла

Категорії товарів
Лічильники витрати тепла

Каталог товаров

Лічильник витрати тепла — складний комплекс обладнання, який виробляє облік спожитої теплової енергії. Величина споживання тепла визначається шляхом добутку обсягу пройшов через систему теплоносія і різниці, його вхідної та вихідної температур. Виходячи з останнього, лічильник тепла повинен складатися з наступних складових: обчислювача, датчиків температури вхідного та вихідного теплоносія, датчика витрати.
Виходячи з призначення, комплекси обліку бувають комерційними і некомерційними. Показання комерційних теплолічильників використовують у розрахунках з постачальником тепла, а виходячи з показань некомерційних теплових лічильників, виробляється розподіл плати між усіма абонентами однієї тепломережі по рахунку, який виставляється колективним абоненту теплопостачальним підприємством.
 
Область використання
 
Лічильники теплової енергії використовуються в опалювальних системах, різних об'єктів: приватних квартир і будинків, мікрорайонів і цілих населених пунктів. Теплолічильники монтуються системи з різними типами теплоносія, але найбільш поширеними на сьогодні є лічильники витрати тепла, яке передається з допомогою води, вони і запропоновані Вам в цій категорії.
 
Пропонуємо Вашій увазі розглянути можливість проектування, придбання, встановлення та повного введення в експлуатацію теплових лічильників українського виробництва. Нижче наведено чотири варіанти:
  • для поквартирного обліку тепла,
  • для обліку тепла на стояках (парадних),
  • для будинкового обліку тепла 5-ти поверхового будинку,
  • для будинкового обліку тепла 10-ти поверхового будинку.