Твердопаливний котел з ручним завантаженням палива КЗОТ ARS 1000

Твердопаливний котел з ручним завантаженням палива КЗОТ ARS 1000

На складі
500 грн.
Узнать цену
Твердопаливний котел з ручним завантаженням палива КЗОТ ARS 1000

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами


КЗОТ ARS 1000 кВт - сталевий твердопаливний промисловий котел потужністю 1000 кВт

Сталевий твердопаливний котел ARS - 1000 з ручним завантаженням палива призначений для опалення побутових, виробничих та інших приміщень, в яких обладнана система центрального опалення, для підготовки та подачі тепла на технологічні потреби з використанням як паливо дров, деревних. відходів, тирси та торф'яних брикетів, кускового торфу, кам'яного вугілля та пелети.

Конструкція твердопаливного котла ARS - 1000 дозволяє максимально ефективно використовувати тепло, що виділяється при спалюванні різних видів низькокалорійного твердого палива, при цьому найбільша теплопродуктивність котла досягається при спалюванні антрациту.

Експлуатація твердопаливного котла ARS 1000 можлива лише в режимі ручної подачі твердого палива.

Існує можливість переведення котла ARS-1000 в режим роботи на природному газі або дизельному паливі, заміною завантажувальних дверей та дверей притоку повітря (з вентилятором нагнітання), монтаж відповідного пальника та встановлення турбоізоляторів усередині димогарних труб.

Паливом для котла ARS - 1000 є дрова, вугілля, тирса, брикети (вугільні, тирса, торф'яні), дерев'яні солом'яні гранули (або пелети).

Переваги твердопаливного котла ARS - 1000:

  • Спалювання всіх видів палива з вологістю до 70%;
  • Великий об'єм робочої камери згорання;
  • Товщина металу – 6-8 мм;
  • Показники викидів продуктів горіння відповідають усім Європейським екологічним нормам;
  • Не висока питома теплова навантаження топки;
  • Безшовні цілі труби;
  • Високоякісна теплоізоляція виробництва Австрії;
  • Вбудований економайзер;
  • Автоматизована система технологічної безпеки;
  • Можливість виготовлення на базі твердопаливних котлів транспортабельних котелень різної потужності (від 1000 кВт до 5 МВт);

Влаштування твердопаливного котла ARS 1000

1. Зона подачі повітря на горіння;
2. Вентилятор нагнітання;
3. Топка;
4. Поворотна камера;
5. Друга димогарна труба;
6. Поворотна камера (зона чищення котла);
7. Жарові труби;
8. Димозбірник;
9,10. Патрубки під запобіжні   клапани;
11. Патрубок зворотної води;
12. Штуцер під термодатчик;
13. Перегородка;
14. Корпус котла;
15. Жаротрубний вузол;
16. Патрубок зливу;
17. Дренажний патрубок;
18. Патрубок подачі;
19. Колосникові грати;
20. Економайзер;
21. Патрубок економайзера.

 

Конструктивно котел ARS 1000 є горизонтально розташованою циліндричною збірно-зварною конструкцією, що складається з корпусу (13) з камерою згоряння (топкою) (3), для поліпшення робочих характеристик і максимального відбору тепла в конструкцію котла входить вбудований економайзер (16).

>

Підведення та відведення теплоносія - води здійснюється через патрубки «зворотної води Т2» (14) та «прямої води Т1» (11). У патрубку підведення води (зворотної води) розташований дренаж (14) із зовнішнім різьбленням 1". На верхній утворює корпуси котла розташовані 2 патрубки для монтажу запобіжних клапанів, а також патрубок підключення рециркуляційного насоса котла до економайзера (17) (на економайзер патрубка (рівноцінних) (10,17) — один із них для підключення запобіжного клапана, другий – насоса рециркуляції).

Для забезпечення якісного згоряння палива на дверях притоку повітря до камери згоряння змонтовано вентилятор нагнітання, завантаження палива проводиться через завантажувальні двері.

Твердопаливний котел ARS 1000 складається із зон: подачі повітря на горіння (1), топки (3), зони чищення котла (6), жаротрубного вузла (5,7), вбудованого економайзера (16).

Корпус котла виконаний з вуглецевої сталі, складається з двох співвісних обичок (внутрішньої та зовнішньої), з'єднаних між собою в передній частині трубної дошки.й. З іншого боку, кожна обичайка закінчується своїм приварним днищем. У просторі між обичайками розташовані димарні труби конвективного пучка.

Порожнина внутрішньої нижньої обічайки корпусу утворюється топкову камеру типу, що проходить. Димові гази проходять усередині топки (3) і далі, через поворотну камеру (4), проходять усередині димогарних труб (5,7) після чого надходять у короб збору димових газів (димозбірник), звідки через патрубок виводяться атмосферу по димарі.

До задніх трубних ґрат на шпильках кріпиться димозбірник (димовий короб), що має по периметру ущільнення, аналогічне ущільненню дверцят топки. У верхній частині короба розташований димовідвідний патрубок. У нижній частині короба розташований лючок для видалення забруднень при чищенні газоходів, і nbsp; патрубок 1/2" для відведення конденсату, що утворюється під час розігріву води опалювального контуру при першому пуску.

На зовнішній поверхні корпусу котла закріплено теплову ізоляцію.

Габаритні розміри твердопаливного котла ARS 1000

 

Маса
кг
A
мм
D
мм
H
мм
B
мм
C
мм
Димар
мм
Зворотній
Дy NW1
Пряма
Дy NW2
Патрубки під
оберігає.
клапана Ду, мм
EgEd
400021902590219034182500400х6001501508080

 

Схема підключення котла ARS 1000 з економайзером та рециркуляційним насосом

Дізнатися ціну, замовити та купити котел на твердому паливі ARS 1000 кВт.

Ви можете зателефонувавши: (097) 375-76-48, (099) 410-68-28, надіслати запит через сайт або на пошту office@vest-m.com.ua , після чого з Вами зв'яжуться менеджери.

Специфікація

Твердопаливний котел з ручним завантаженням палива КЗОТ ARS 1000
Модель:КЗОТ ARS 1000 кВт
ВиробникARS (Украина)
Основные параметры
Максимальная мощность, кВт:1000
Наличие автоматики:Да
Способ загрузки топлива:Ручной

Відгуки (0)


Написати відгук