Твердопаливний котел з ручним завантаженням палива тривалого горіння GEFEST-PROFI U 100

Твердопаливний котел з ручним завантаженням палива тривалого горіння GEFEST-PROFI U 100

На складі
500 грн.
Узнать цену
Твердопаливний котел з ручним завантаженням палива тривалого горіння GEFEST-PROFI U 100

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами


Опалювальні котли марки «Gefest-profi» U100 кВт   - це надійні та економічні твердопаливні котли українського виробництва, що ввібрали в багаторічні напрацювання опалювальної галузі а також сучасні можливості систем автоматизованого управління процесами. «Gefest-profi» відрізняються від аналогічних агрегатів особливим процесом горіння, який відбувається в них за принципом "термічної деструкції палива" протягом тривалого періоду часу.


Серед особливостей та переваг твердопаливного котла «Gefest-profi» U 100кВт слід виділити наступні :

  • Опалювальні котли тривалого горіння «Gefest-profi» U 100кВт є одними з найбільш економічних у своєму класі і, завдяки ефективній конвективній системі, мають високий рівень ККД (90- 95%). При спалюванні 1м3 дерева твердих листяних порід  вологістю <30% виходить 1 Гкал теплової енергії.
  • Завдяки збільшеній камері згоряння та ефективній роботі котла, забезпечується тривалість горіння палива, при якій необхідні всього 1-2 завантаження в 24 години дровами та 1 завантаження в 48 години вугіллям.
  • Твердопаливні котли вітчизняного виробництва досить прості в експлуатації та обслуговуванні. Управління процесом горіння палива здійснюється за допомогою електронного мікроконтролера. Всі необхідні параметри ви задаєте одноразово, при необхідності перейти на інший вид палива, необхідно зробити лише дрібне коригування. Завдяки «розумному»   режиму горіння, ( практично без залишку продуктів горіння) очищення котла проводиться всього один раз на сезон. Окремо слід зазначити відсутність у котлі важкодоступних зон і низькі вимоги до якості сталі димоходу, оскільки котел має постійну температуру вихлопних газів 90°С.
  • Твердопаливні котли «Gefest-profi» U 100кВт швидко монтуються в систему опалення та відрізняються високою ефективністю роботи на твердому паливі будь-якого виду та якості.
  • У своїй роботі котли надійні та безпечні. Сталеві частини корпусу ніколи не перегріваються, відсутня задимленість під час роботи котла, комплектація включає аварійний клапан та звукову сигналізацію. У разі припинення подачі електроживлення в системі опалення з природною циркуляцією котли можуть самостійно створювати необхідний тиск і тим самим забезпечують подальшу безпечну роботу. Період експлуатації казанів – близько 20 років. Гарантійний термін – 24 місяці.

Специфікація

Твердопаливний котел з ручним завантаженням палива тривалого горіння GEFEST-PROFI U 100
Модель:U 100 кВт GEFEST-PROFI
ВиробникGEFEST-PROFI (Украина)
Основные параметры
Максимальная мощность, кВт:100
Наличие автоматики: электронная автоматика и вентилятор наддува
Способ установки:напольный
Вид топлива:Дрова, отходы древесины, уголь, торфобрикеты, топливные брикеты, сельскохозяйственные отходы
КПД90-93%
Дымоудаление:дымоходный
Тип загрузки:ручная
Камера сгорания:открытая, 0,58 м³
Наличие контура ГВСнет

Відгуки (0)


Написати відгук