Фільтри для газу - де застосовується

Фільтри для газу застосовуються в різних системах подачі газу для очищення палива від різних видів домішок: піску, іржі, окалини, металевої стружки і т. д. Завдяки використанню даного пристрою можна значно продовжити термін експлуатації обладнання.

Фільтри для газу забезпечують правильну роботу такої техніки, як газові котли, вузлах обліку газу, модульні котельні, газові лічильники і т. д.

Фільтри використовуються практично на всіх газових магістралях, тому що якість газу, що надходить часто не відповідає встановленим нормам. Це призводить до безлічі проблем з обладнанням. Наприклад, газ з домішками негативно впливає на точність показання приладів (лічильників газу, манометрів тощо). Також він провокує розвиток ерозії металу, яка прискорює виведення з ладу газового обладнання.

Головний елемент фільтра — це картридж, який виготовляється з синтетичних матеріалів. Він ефективно затримує різні домішки і при цьому пропускає великі обсяги газу.

Фільтри газу бувають декількох видів:

  • в залежності від матеріалу картриджа: сітчасті і волосяні;
  • за способом виготовлення корпусу пристрою: зварні і литі;
  • за напрямком руху газу через фільтр: поворотні і прямоточні;
  • по виду конструкції: кутові і лінійні.

Самий головний критерій при виборі фільтра — це якість картриджа. Більшість виробників використовують для виготовлення фільтруючих елементів сучасні синтетичні матеріали, які не втрачають своїх характеристик навіть після багаторазового миття.

Компанія «Вест Груп Україна» пропонує широкий асортимент газового обладнання. В нашому онлайн-каталозі представлені фільтри виробництва італійської компанії Madas. Ми пропонує доступні ціни та вигідні умови для співпраці. Отримати відповіді на всі виниклі питання можна, зателефонувавши за телефоном: +38 (067) 899-70-70.