Застосування промислових газових котлів

Газові котли використовуються для обігріву приватних будинків, промислових об'єктів, які не мають доступу до централізованої системи опалення. Дані пристрої мають ряд переваг:

  • невисокі витрати на паливо, тому що газ має відносно невисоку вартість;
  • пожежна безпека;
  • відсутність кіптяви, пилу і неприємних запахів при згорянні газу;
  • автоматизація роботи котлів.

Купуючи газовий котел, ви повинні звернути увагу на його потужність. Щоб правильно визначити цей показник вам необхідно провести прості підрахунки: для обігріву 10 квадратних метрів приміщення потрібно 1 кВт потужності.

Газові котли бувають двох видів: одне - і двуконтурний. Пристрої з одним контуром призначені для обігріву приміщення. Обладнання з двома контурами дозволяє забезпечити об'єкт не тільки опаленням, але і гарячою водою.

За способом монтажу опалювальні установки бувають двох типів:

  • Настінні: малими габаритами і привабливим зовнішнім виглядом. Найчастіше купуються для обігріву квартир, невеликих будинків та офісних приміщень.
  • Підлогові: найбільш часто використовуються для обігріву промислових приміщень і великих котеджів. Пристрої відрізняються високою потужністю та значними розмірами.

У Компанії «Vest Group» представлений широкий асортимент газового обладнання високої якості. Ми пропонуємо товари від найкращих світових виробників. У нас ви можете придбати наступну продукцію: газові лічильники, водонагрівачі, модульні котельні, фільтри газу, насоси та багато іншого.