NADО v6, Drazice гідроакумулятори з внутрішнім резервуаром

NADО v6, Drazice гідроакумулятори з внутрішнім резервуаром

На складі
500 грн.
Узнать цену
NADО v6, Drazice гідроакумулятори з внутрішнім резервуаром

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами


NADО v6

NADO v6 Баки виготовляються об'ємом 300, 500, 750 і 1000 літрів. Баки і трубчасті теплообмінники виготовлені зі сталі, без обробки внутрішньої поверхні, зовнішня поверхня бака покрита захисною фарбою. Окремі версії обладнані також трубчастим теплообмінником, занурювальним теплообмінником з нержавіючої сталі об'ємом 20, 25, 35 та 40 літрів і двома штуцерами G11⁄2“ мм з можливістю установки електричного нагрівального елемента серії TJ 6/4“ з подовженою охолоджуючої частиною. Баки оснащені знімним ізоляцією товщиною 100 мм – поліефірної піною (Symbio) і замком.

Тип NADO надає можливість прямого нагріву технічної води (ГТВ) в теплообміннику з нержавіючої сталі або її підігріву для наступного водонагрівача. Підключення до котла в більшості випадків дає можливість нагріву технічної води у внутрішньому теплообміннику з нержавіючої сталі до потрібної температури; при підключенні до сонячного колектору або теплового насоса технічна вода тільки підігрівається, і потрібне підключення іншого водонагрівача, наприклад, електричного, який нагріває воду до потрібної температури, або монтаж в акумулюючої ємності пристрою додаткового нагріву, наприклад, електричного нагрівального елемента TJ 6/4“ з подовженою охолоджуючої частиною, максимум 6 кВт.

Основні технічні параметри NADO v6 Максимальний робочий тиск бака складає 0,3 МПа. Максимальний робочий тиск внутрішньої ємності становить 0,6 МПа. Максимальна температура опалювальної води в резервуарі становить 90 °C.

 

Специфікація

NADО v6, Drazice гідроакумулятори з внутрішнім резервуаром
Модель:VM293
Виробник

Відгуки (0)


Написати відгук

Теги Drazice,ELBI,GALMET,REFLEX