Unilift AP дренажні насоси Grundfos

Unilift AP дренажні насоси Grundfos

На складі
500 грн.
Узнать цену
Unilift AP дренажні насоси Grundfos

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами


AP дренажні насоси

Unilift AP і Unilift AP Basic є зануреними дренажними насосами, спроектованими для тимчасової установки / портативними, так і для стаціонарного самостійного встановлення. Більшість елементів цих одноступеневих насосів виготовлені з нержавіючої сталі. Всі типи доступні в однофазному і трифазному варіантах виконання з харчуванням 50 Гц або 60 Гц.
 
Номер в позначенні типу, напр. AP12, вказує на розмір круглих частинок, може пропустити насос.
 
Unilift AP є одноступінчастим насосом або з напіввідкритим робочим колесом (AP12), або з вихровим робочим колесом (AP35 і AP50). Всі насоси Unilift AP обладнані муфтою з нержавіючої сталі для охолодження під час експлуатації. Сітчастий фільтр в нижній частині запобігає проникненню в насос частинок більшого розміру, ніж встановлений для цього насоса. Сітчастий фільтр кріпиться до корпусу насоса хомутом. Всі насоси Unilift AP можуть поставлятися як з поплавковим вимикачем, так і без нього для забезпечення автоматичного або ручного режиму роботи. Насоси, що мають літеру ' А ' в позначенні типу, обладнані поплавковим вимикачем. Трифазна версія має додатковий пускач, поєднаний з поплавковим вимикачем. Вихідний отвір знаходиться у верхній частині насоса і може мати різьбу Rp 1 Rp 1/2 до 2.
 
Для запобігання зворотного потоку на вихідний отвір може встановлюватися додатковий зворотний клапан з поворотним диском.
 
Насоси Unilift AP Basic є одноступеневими насосами (AP35B, AP50B) з вихровим робочим колесом. Всі насоси Unilift AP Basic виготовлені з нержавіючої сталі з композитної плитою підстави. Серія Unilift AP Basic спроектована для занурювальний експлуатації як з встановленням окремо на плиті підстави, так і підключенням через автоматичну трубну муфту. Всмоктуючий патрубок спроектований для запобігання проникнення великих часток в насос. Плита підстави закріплена за допомогою чотирьох хомутів, прихованих під композитним кільцем в верзний частини корпусу насоса. Кільце запобігає налипання бруду на хомути. Всі насоси Unilift AP Basic можуть поставлятися як з поплавковим вимикачем, так і без нього для забезпечення автоматичного або ручного режиму роботи. Насоси, що мають літеру ' А ' в позначенні типу, обладнані поплавковим вимикачем. Вихідний отвір знаходиться у верхній частині насоса і має різьблення R 2.

Специфікація

Unilift AP дренажні насоси Grundfos
Модель:VM324
Виробник

Відгуки (0)


Написати відгук

Теги Grundfos,Willo,Pedrollo