CRE насоси для підвищення тиску Grundfos

CRE насоси для підвищення тиску Grundfos

На складі
500 грн.
Узнать цену
CRE насоси для підвищення тиску Grundfos

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами


CRE підвищувальні насоси

Вертикальні багатоступінчасті відцентрові насоси CRE, які є неперевершеними лідерами у своєму сегменті ринку. Це стало можливим завдяки виробництва насосів на власній компонентної бази та постійному впровадженню нових технологій.
Насоси CRE в діапазоні потужностей від 0.37 до 2.2 кВт включно, комплектуються новими електродвигунами MGE на постійних магнітах з частотою обертання 3450 об / хв, що представляють собою інноваційний погляд на електродвигуни з регульованою частотою обертання, розширений робочий діапазон, а також включають в себе безліч нових функцій і сучасну систему керування Grundfos GO.
Насоси CRE в діапазоні потужностей від 3,0 до 22 кВт комплектуються модернізованим електродвигунами ГРУНДФОС MGE з збільшеною частотою обертання до 3450 об / хв (раніше 2900 об / хв), що дозволяє підібрати насос меншого типорозміру під задану робочу точку. На додаток до всього, модернізовані електродвигуни укомплектовані додатковою платою з одним аналоговим і двома цифровими входами, істотно розширює можливості використання додаткових модулів.

Специфікація

CRE насоси для підвищення тиску Grundfos
Модель:VM332
Виробник

Відгуки (0)


Написати відгук

Теги Grundfos,Willo,Pedrollo