TP, TPE насоси Grundfos

TP, TPE насоси Grundfos

На складі
500 грн.
Узнать цену
TP, TPE насоси Grundfos

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами


TP, TPE опалення, кондиціонер

Вертикальні багаторядні насоси TP і TPE компанії Grundfos можна використовувати в багатьох сферах. Ці насоси є одноступінчастими багаторядними відцентровими насосами зі стандартними двигунами і механічними ущільненням вала. Ці насоси мають коротку муфту, тобто насос і двигун є окремими блоками. Завдяки цьому насоси менш чутливими до забруднень рідини, що перекачується, порівняно з подібними насосами з герметично ротором.
 
Вертикальні багаторядні насоси доступні в двох моделях. Слід зауважити, що для кожної моделі є ряд спеціальних варіантів виконання. Більш детальну інформацію про цих варіантів можна знайти у програмі WebCAPS компанії Grundfos.
 

Насос TP

 
Ця модель насоса відома своєю високою надійністю та ефективністю. До складу стандартного комплекту входять безшумні високоефективні двигуни EFF1. Всі насоси TP мають гальванічне покриття для забезпечення високої корозійної стійкості.
 

Насос TPE

 
Головна різниця між насосами серій TP і TPE полягає в двигуні. Двигуни TPE мають вбудований перетворювач частоти, дозволяє використовувати різні методи управління. Насоси TPE мають переваги за краще енергсбереження і підвищену зручність.
 
застосування
 
Ці вертикальні багаторядні насоси використовуються в комерційних будівлях для кондиціонування повітря та опалення.
 
Ці насоси є одноступінчастими багаторядними відцентровими насосами зі стандартними двигунами і механічними ущільненням вала. Ці насоси мають коротку муфту, тобто насос і двигун є окремими блоками. Завдяки цьому насоси менш чутливими до забруднень рідини, що перекачується, порівняно з подібними насосами з герметично ротором.

Специфікація

TP, TPE насоси Grundfos
Модель:VM339
Виробник

Відгуки (0)


Написати відгук

Теги Grundfos,Willo,Pedrollo