Навіщо потрібні газові фільтри

Газові фільтри використовуються в системах подачі газу, щоб продовжити термін експлуатації обладнання. Необхідність використовувати дані пристрої пояснюється тим, що надходить по газопроводу паливо не завжди відповідає всім вимогам до якості.

Фільтри газу використовуються для правильного функціонування таких пристроїв:

Фільтри для газу використовуються для захисту обладнання, запобігаючи потрапляння в пристрої різних сторонніх речовин, іржі, піску і т. д.

Основний елемент фільтруючого вироби — це картридж, виконаний з синтетичного волокна. Він пропускає великі обсяги газу і ефективно очищає його від домішок.

Газові фільтри розрізняються за такими характеристиками:

  • матеріал, з якого виконаний картридж: сітчасті або волосяні;
  • спосіб виготовлення корпуса фільтра: литі або зварні;
  • конструкція: лінійні та кутові;
  • напрямок руху газу через фільтр: прямоточні або поворотні.

Щоб забезпечити правильну роботу газового обладнання, недостатньо просто придбати фільтр. Вкрай важливо стежити за станом картриджа і своєчасно його міняти.

У каталозі Компанії «Vest Group» представлений широкий асортимент газових фільтрів від кращих світових виробників. Наприклад, ви можете придбати фільтр італійської торгової марки Madas. Він застосовується для очищення сухих неагресивних газів від домішок. Картридж пристрою виконаний з якісного синтетичного матеріалу, який не втрачає своїх властивостей навіть після багаторазового миття.

Щоб довідатися про ціни на газові фільтри та інше обладнання, телефонуйте нашому консультанту за телефоном: +38 (097) 375-76-48.